Andrej Babiš a jeho Ano 2011 letí strmě vzhůru

Zájem o předvolební mítink v Olomouci byl enormní.  Andrej Babiš zmínil i posedlost Moravanů volit ČSSD. Andrej Babiš lépe vybere daně, dá práci absolventům i lidem nad 50 let, ozývalo se sálem.

Andrej Babiš zdůraznil, že do politiky opravdu ze začátku nechtěl, nicméně nechtěl mít ochočeného medvěda, jakým byl Radek John. Podotkl, že ho si nikdo nemůže koupit. Andrej Babiš slíbil, že peníze co dostane ve funkcích po zvolení dá nějaké nadaci.

Lídr Ano 2011 Faltýnek se opřel od exministra financí Sobotky, který prý za 20 let v politice mnoho nedokázal, i když byl u moci.

Hnutí Andreje Babiše Ano 2011 podpořili i sportovci jako Změlík, Kašpárková i Novák.

Citujme Andreje Babiše: „Všichni mají stejný program: prachy a moc. Takže se vždycky nějak domluví. Já jsem za 20 let vybudoval největší firmu, funguji na selský rozum a mám tah na branku,“ uvedl Babiš a zároveň upozornil na to, že člověk v podobném postavení, jako má on, se ještě v politice neobjevil. „Pevně doufám, že vidíte rozdíl mezi mnou a Sobotkou, Němcovou a Schwarzenbergem,“ zdůraznil.

Tak a co k tomu řeknou tvůrci webu Andrej-Babiš.cz ? Jako jo, jsou to dobrá a plamenná slova Andreje Babiše, doufejme, že je po volbách dodrží. Zřejmě se tam dostane a ne s úplně malým ziskem okolo 5 %.

zdroj: Parlamentní listy


Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>