Andrej Babiš a YouTube

Andrej Babiš a jeho hnutí ANO 2011 založili svůj nový youtube kanál, kde ukazují svoje besedy po cestách republikou. Odkaz na něj uvádíme v plném znění, jde o adresu http://www.youtube.com/anobudelip. Dívali jsme se ještě po dalších kanálech, ve kterých Andrej Babiš vystupuje.

Našli jsme tedy kanál, který je celý o Andreji Babišovi, o jeho názorech. Shlédli jsme pár videí, některé jsou stará i několik let, takže doporučujeme je projít, třeba tam najdete inspiraci pro nadcházející volby a možná i o konzistentnosti názorů Andreje Babiše. Videí je zde několik desítek, nebylo v našich silách je všechny projít, možná tam jsou i nějaké nesmysly, nicméně kanál je zaměřen na Andreje Babiše (možná je i jeho tvůrcem právě on, i když o to pochybujeme). Spíše jde o sběr videí z diskuzí, částečně asi i z televize. Najdete ho na adrese http://www.youtube.com/user/andrejbabis.

Náš názor je, že před volbami je třeba opravdu projít všechny názory lídra skupiny (strany, hnutí), zda jsou tak nějak stálá anebo se mění s foukáním větru. Určitě by šlo dohledat i videa, kde pan Kalousek říká, že daně by zvyšoval jen blázen. Dali jsme si tu práci. Výsledek je TADY. Dále jsme byli upozorněni na video, kde paní Bobošíková třepe rukou Gustavu Husákovi. No tak to najdete TADY. Její úsměj je stále kouzelný, co říkáte? A to byl rok 1985…vzorná svazačka.


Příspěvek byl publikován v rubrice Andrej Babiš a YouTube se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Andrej Babiš a YouTube

  1. Vladimír Leplt napsal:

    Dobrý den, chtěl jsem informovat Ing.Babiše o jedné ekonomické “popravě” jednoho obyčejného člověka, kterému je 53 roků a nezbývá mu, než se chodit na palouk pást. Finanční úřad ve Vrchlabí a soud v Trutnově, ho zbavily možnosti výdělku,tudíž důstojného žití ve stáří. Je to aktuální a byl bych rád,aby pan ing.Babiš věděl,co je v tomto státě možné,když nemáte jako občan,”tlačenku”….Jen neznám emailovou adresu na pana Babiše. Pomůžete mi??.Děkuji. Vladimír Leplt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>