Andrej Babiš chce napravit situaci ohledně solárníků

V článku na aktualne.cz byl dnes zveřejněn rozhovor s Andrejem Babišem. Článek (rozhovor) je to dobrý, pokud se to nechce někomu číst, nabízíme výtah zajímavých myšlenek, jak jim rozumíme my (nejde tedy o doslovné věty Andreje Babiše):

Poměrně chválí vládu Jiřího Rusnoka, zna v ní odborníky na slovo vzaté, celkově považuje současnou vládu v demisi za odborně lepší než předchozí. Přitom nekomentuje její vznik, politici ve sněmovně jsou vesměs neschopní kariéristi, kteří pouze slibují.

Znovu zdůrazňuje potřebu řídit stát jako firmu, jejíž akcionáři jsou všichni občané ČR, nechápe, že na místa s odborností jsou dosazováni politici a ne odborníci, kteří znají problematiku nejlépe, chce apolitické úředníky. Definuje pouze 4 opravdové politiky po listopadu – Klause, Kalouska, Luxe a Zemana.

Andreji Babišovi nevyhovují předčasné volby, ostatně jako ostatním, je málo času na přípravu kampaně. Je proti politické imunitě, je pro transparentnost politiků zvolených do funkce (jde o majetek před vstupem a výstupem z politiky).

Bude se snažit o napravení solárních dotací, kde platíme všichni několik solár-baronů. Politiku chápe jako službu, sám jako Andrej Babiš nepotřebuje odměnu za svoje služby státu. Nechce skončit jako znárodněný Baťa.

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Názory Andreje Babiše se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>