Andrej Babiš jde pro dvojciferný výsledek

Jak se píše v článku na Novinkách, tak Andrej Babiš sahá po dvojciferném výsledku ve volbách do Poslanecké sněmovny 2013. Dnes započal kampaň v Plzni. V případě svého zvolení se prý vzdá vedení Agrofertu.

V úvodu si rýpnul do Víta Bárty, že jeho kandidatura na Plzeňsku za Okamurův Úsvit je dobrou zprávou. Citujme jeho výrok:  „Všechen hnůj na konkurenci pan Bárta vytáhne za nás,“ vysvětlil. Zřejmě má radost, že Vít Bárta je na Plzeňsku a vlastně i všude nevolitelný, protože je celkem provařenej z VV.

Připomněl, že chce nízké daně a nechce okrádat úspěšné lidi vyššími daněmi. Zdůraznil, že Ano 2011 je středopravicová strana.

Andreje Babiše přivítalo v Plzni publikum až 500 lidí. Následovat budou i další kraje, kde Andrej Babiš podpoří místní kandidáty.


Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>