Andrej Babiš je lhář, stojí v letáku údajně od kmotra Hrdličky

Andrej Babiš přiznává, že ví, že jsou všichni proti němu. Objevil se i leták, který je ovšem tak rozmazaný, že na něm nelze nic přečíst. Uvádí se v něm mimo jiné, že Andrej Babiš poté, co zbankrotoval na Slovensku, tak prchnul do Česka.

Citujme:”Estébák Babiš je stále agent. Agent levice, který má rozbít pravici,” je doslova napsáno na letáku.” A další věci: “”Nedovolte, aby si Babiš za vaše peníze koupil i vás. Řiďte se Babišovým billboardovým heslem – volte tak, aby se za nás děti nestyděly. Volič ing. Tomáš Hrdlička, MBA,” končí text dopisu na letáku.

Dopis prý má jít do všech stránek v ČR. Takže jak se předvídalo, na Andreje Babiše se těsně před volbami vytáhne špína…splnilo se.

Andreji Babišovi také vadí leták, kde se objímá s uhlobaronem Bakalou a oba mají doutníky. Andrej Babiš prý doutníky nekouří a nesníží se k “odvetné” antikampani, a s Bakalou není kamarád.

Hnutí Ano 2011 také představilo svoje desatero, dle Andreje Babiše se ale nebude podepisovat, byli by prý jako Věci Veřejné.

Poslední citace:”Kandidáti hnutí ANO slibují, že se nenechají uplatit, nebudou zneužívat výhod, které mandát poslance nabízí, a nezpronevěří se tím, že by začali podporovat jiné politické uskupení s konkurenčním programem.”

Tak snad to Andreji Babišovi a Ano 2011 vydrží…ještě ten týden :-)

zdroj: iDnes


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Andrej Babiš je lhář, stojí v letáku údajně od kmotra Hrdličky

  1. Vaclav Box napsal:

    Vazeni obcane, asi bysme take potrebovali podobny institut jako slovaci. Opravdu pamet naseho naroda je velice kratka. Nevim od kdy jsou hodni a zli komuniste, ale po roce 89 vznikli tzv. Disidenti, tedy ukrivdeni. V roce 1968 vznikli komuniste s lidskou tvari. Byli to experti vyzkumneho ustavu Marxismu Leninysmu ktery se pretvoril na prognosticky ustav. A to jsou ti demokrate? A co ta levice to bylaNSDAP take. Narode vzbud se. Ti dnesni komuniste se aspon neprekabatili

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>