Andrej Babiš moc Rusnokovi nevěří

Na nověm webu ANO 2011, které se nyní jmenuje Ano, bude líp, naleznete vyjádření Andreje Babbiše k probíhajícímu hlasování o důvěře vládě. Citujme kousek článku:

“Rusnokova vláda je jen prodlužováním staré politiky. Ta nadřazuje partajní zájmy nad zájmy občanů a neřeší problémy země. Proč se máme koukat na šachovou partii, kolem schopného (možná všehoschopného) odborníka Jiřího Rusnoka? Je přeci jasné, že to zásadní je ruka hradního pána, která všemi těmito figurkami hýbe.”

Tady bych si dovolil trochu polemiky…Rusnok a jeho ministři jsou pro mě mnohem důvěryhodnější než svatá Mirka Němcová s nejlepším ministrem galaxie Mirkem Kalouskem. Ano, třeba mandát nedostanou…třeba dostanou…a je to skoro jedno, stejně ve funkcích zůstanou, až do doufejme předčasných voleb.

Myslím, že toho vyřeší mnohem více, než nesourodý nesmysl ODS, TOP09, LIDEM (které rozhodně nikdo nevolil).


Příspěvek byl publikován v rubrice Názory Andreje Babiše se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Andrej Babiš moc Rusnokovi nevěří

  1. Top napsal:

    Jako jo. Furt lepší než úsvit Tomia Okamury. Po něm se nějak slehla zem, ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>