Andrej Babiš pro Hospodářské noviny

Andreje Babiše chtělo po volbách samostatně kontaktovat křídlo jak Michala Haška, tak Bohuslava Sobotky. Andrej Babiš asi nemiluje ani jednoho, nicméně se rozhodl jednat pouze s předsedou strany Sobotkou.

O Michalu Haškovi se Andrej Babiš donívá, že zemědělství moc nerozumí. Prý se ho snažil kontaktovat i przident Zeman, ale neúspěšně. Citace Andreje Babiše:

„Zeman zřejmě vychází z toho, že Babiš se klepe na to být ministrem. Jenže Babiš se neklepe. Já jsem s tím nikdy nepočítal,“ uvedl předseda ANO, podle kterého by si prezident měl zamést před vlastním prahem.”

“Babiš se neobává, že by se jeho hnutí mohlo po volbách rozpadnout jako Věci veřejné v minulém období. Důvod je podle něj jednoduchý: “Věci veřejné zakládali a sponzorovali kmotři Hrdlička, Janoušek a tak dále. My jsme jednotní, a budeme,” prohlašuje.”

“Ale Babiš poslouchá své podřízené. Babiš se jen naučil, že jedna a jedna jsou dvě, s tím si vystačí celý život”

Tak řekl bych, že Andrej Babiš má správný přístup. Jsem zvědavý, jak to se Soubotkou skoulí:-)

zdroj: tady

.


Příspěvek byl publikován v rubrice Názory Andreje Babiše se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>