Andrej Babiš prý s kodexářem Hvížďalou šlápl vedle

Tak to lze alespoň pochopit z článku Radima Hrehy na bblistech. Zde autor článku píše mimo jiné, citujme:

“Hvížďala patří k těm, kteří provozují kolovrátek dávno mrtvých idejí bez ohledu na realitu.”

Autor zřejmě kodexáře Hvížďalu nemusí a uvádí i další příklady, například s provalením jmenování nových velvyslanců v Rusku a na Slovensku. Článek končí výmluvnými větami, citujme:

“Hvížďala navíc svým působením v Babišových médiích poodhalí skutečnou Babišovou tvář a naruší jeho bývalé image zpravodajského profesionála. No a zatvrzelý osobitý přístup vnímání veřejného zájmu a veřejné služby ze strany vedení médií veřejné služby a jejich mediálních rad je rovněž nadějí. Nadějí na změnu. Hned po volbách.”

Tak uviddíme, jak se situace vyvine, zda Andrej Babiš opravdu nešlápl s pověřením zrovna pana Hvížďaly do kejdy. Čas ukáže pravdu. Jak píše pan Hreha: Na Babišovi lepší časy!


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>