Andrej Babiš se představil v Kladně

Další kolo schůzek s potencionálními voliči ANO 2011 uskutečnil Andrej Babiš dnes v Kladně. Píše se o tom např. přímo na jejich webu. Andrej Babiš se sice dostavil až odpoledne, neboť dopoledne byl pracovně na Slovensku.

Andrej Babiš zdůvodnil, jak funguje stát – centrální úroveň + 14 krajských vlád. Uvedl několik nesmyslných akcí, třeba stavbu železničního koridoru Praha-Plzeň za několik miliard, kde trvá cesta 2x tak dlouho jako autobusem.

Dále se řešila romská problematika, ANO 2011 je proti paušalizování tohoto problému na komunitu. Andrej Babiš chce podpořit mladé rodiny výstavbou školek a zjednodušením zaměstnávání na částečný úvazek.

Jedna citace z uvedeného zdroje:

„Dvacet let jsem pracoval jako zaměstnanec, dvacet let jsem pracoval pro sebe a teď chci pracovat pro nás pro všechny. Můžu vám slíbit, že nebudu lhát a nebudu krást a klidně to podepíšu u notáře před celým národem,“ odpověděl za velkého potlesku na stejnou otázku Andrej Babiš.

Co k tomu dodat? Snad to bude vše pravda a Andrej Babiš dokáže změnit českou politiku. Anebo to jsou jen kecy? Je to jen na voličích…

 

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Ano 2011 se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>