Andrej Babiš slibuje minimální mzdu 15 tisíc Kč

Alespoň tak to plyne z těchto stránek. Zde tazatel nachytal Andreje Babiše poněkud na švestkách. Andrej Babiš zkrátka nemá potuchy, že ve státě jsou opravdu lidé, co za 8000 Kč měsíčně vstávají do práce a pracují. A jsou rádi, že pracují.

Podtrhuje to ono pověstné odtržení od reality. Možná u miliardáře Andreje Babiše to lze ještě pochopit, nicméně, že ani poslanci často nevědí, že je potřeba vyžít s nicotnou mzdou…to mi hlava nebere. Posledně bylo skučení, když si krátili platy a chudák Vít Bárta jim to dorovnával a jak dopadl.

Ale Andrej Babiš plácnul, bude 15000 Kč…tož ho asi volme ne? Zejména po zkušenostech s ČSSD, kdy po volbách jejich předseda prohlásí – předvolební sliby nejsou reálné…se není čemu divit. Nepřehání to Andrej Babiš trošku? Chce blahobyt pro všechny a netuší, že mnozí vyloženě živoří? No třeba teď Andrej Babiš trochu prozřel…


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Andrej Babiš slibuje minimální mzdu 15 tisíc Kč

  1. Zdenek napsal:

    Pane Babiš, když chce býti ministrem financí, tak můžete odpovědět na pár otázek, znáte podnik Vodňanská drůbež, proč lidé v tomto podniku přišli o část své výplaty s tím že jim údajně bude vrácena,ještě jim rozdáte dopis v kterém stojí že by bylo rozumné Vás zvolit….v tomto podniku nepracuji,v žádném případě bych tam ani pracovat nechtěl,ale někteří lidé nemají tolik na výběr,že mají konexe třeba i u STB :-) ale to mě absolutně nezajímá.Spíše mě zajímá jak by jste řešil situaci v danném podniku co jsem uvedl.děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>