Andrej Babiš v Událostech, komentářích

Rozhovor s Andrejem Babišem najdete celý zde. Zkusme z něj citovat to podstatné:

“Čísla, ze kterých má nejen vláda radost. Tak by se dal nazvat rozpočet na příští rok. A právě ten dnes vláda schválila a hned se také chválila. Zaměstnavatelé jsou spokojeni, odboráři jsou spokojeni, koalice je spokojena, jenom Miroslav Kalousek asi spokojen nebude. Tak glosoval ten svůj rozpočet ministr financí Andrej Babiš. Jenže proč analytici a opozici říkají, že vláda zapomněla šetřit a že v době růstu nesplácíme dluhy z minula? A kdy konečně začneme ty dluhy splácet? Začínají Události, komentáře, dobrý večer. Vláda totiž chce státním zaměstnancům zvýšit platy už letos. Mzdy vzrostou o 3,5 %, a to dokonce od listopadu. A bezpečnostní složky dostanou přidáno dokonce dvakrát.”

No nevím, zda je dobré navyšovat peníze pro erár…dle našeho mínění jde pouze o předvolební kampaň a kupování voličů – státních zaměstnanců.


Příspěvek byl publikován v rubrice Andrej Babiš mluvící se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>