Cenzura je u Andreje Babiše prý normální, píše novinářka

Zaznamenali jsme článek o Andreji Babišovi zde v Krajských listech. Autorka tam popisuje zasahování Andreje Babiše do článků ve své mediální firmě AGF media.

Píše zde, že články byly často psány pod tlakem a musely být dopředu schváleny Agrofertem. Popisuje tu neveselou historku, že Andreji Babišovi vadil i špatně zbarvený ilustrační obrázek traktoru v týdeníku 5plus2.

Jedna citace z článku:” Andrej Babiš často říká, že „jeho novináři“ si mohou psát, co chtějí. Po koupi vydavatelské skupiny MAFRA to opakuje pořád dokola, jako kdyby o tom sám snad pochyboval.”

Tak já bych za to Andreje Babiše nezatracoval…jsou to prostě jeho noviny, jeho peníze, jeho byznys. Na druhou stranu neústálé ujišťování o tom, že jeho redakce mají úplnou volnost nepůsobí moc přesvědčivě…


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi, Nezařazené se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>