Další příklad meetingu Andreje Babiše

V minulém článku jsme přinesli svědectví o to, jaká jsou ve skutečnosti setkání Andreje Babiše a jeho příznivců. Opět jsme narazili na další šokující svědectví. Zde se píše, jak jsou stoupenci Andreje Babiše fanatičtí a jak nedokáží pozřít jakékoliv záporné reakce.

Při nepříjemné otázce, např. na biolpaliva, ho Andrej Babiš a jeho maskoti vyhodí za dveře, to nevypadá moc na demokratickou stranu. Na druhou stranu mohl Andrej Babiš vytáhnout devítku a střílet, pravda, k tomu ještě nedošlo, tak nevím proč brečím…

Jeden odstaveček citátu z uvedeného zdroje:

“Babišovo politicko-podnikatelské uskupení připomíná všechno možné, jen ne běžnou politickou stranu. Předvolební shromáždění tohoto hnutí pak svoji atmosférou oscilují někde mezi mítinky sládkovců a prvomájovými demonstracemi komunistů. Těžko tedy uvěřit tomu, že by ANO – bude líp bylo něčím víc než bohatší nevlastní sestrou jiného, dnes již zkrachovalého uskupení s podobně optimistickým názvem Věci veřejné. Tomuto srovnání se však Babiš zuby nehty bránil. Je tedy otázka, proč bychom měli věřit zrovna člověku, který je jedním z nejvlivnějších a nejbohatších podnikatelů v této zemi a zároveň má za sebou pochybnou minulost ve službách komunistické tajné policie.”

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Kontroverzní články se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>