Je Andrej Babiš buran a kupuje si republiku?

Zajímavý a dlouhý článek o Andreji Babišovi nalenete tady na tomto blogu. Pokud ho nemáte čas číst celý, řekneme si základní teze, které o Andreji Babišovi autor píše. Nejprve tedy přímo postava Andreje Babiše, kterou autor vidí takto, citujme: “Andrej Babiš je nepochybně velmi nebezpečná postava. Přichází koupit si jeden stát střední velikosti, a dosti pravděpodobně se mu to podaří.”

Dále to autor rozvíjí, že Andrej Babiš nyní pouze nastupuje, do dalších voleb si koupí zbytek médií a volby už vyhraje. Zmiňuje se o jednosměrné inteligenci Andreje Babiše  a jeho bezskrupolost, údajně není Andrej Babiš žádný intelektuál.

Andrej Babiš vysává stát dotacemi, autor ho přirovnává k solárníkům – Andrej Babiš špatné zákony nevytvořil, pouze je naprosto využívá ke svému prospěchu. Andrej Babiš prý nejde proti systému, on na něm pouze parazituje.

Andrej Babiš prý v redakcích neustále nadává na největší zlo – Václava Klause, že rozdíl mezi Haškem a Rathem je ten, že Ratha chytili. Zde si Andrej Babiš vyřizuje svůj boj s Milošem Zemanem, jehož je Michal Hašek stoupenec.


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>