Je Andrej Babiš podvodník?

Alespoň to o něm říká pan Šlouf v článku pro PL. O straně ANO 2011 si myslí, že je to jen žok peněz. Hnutí ANO 2011 Andreje Babiše považuje za podobný projekt jako Věci Veřejné s tím, že ještě roste výše.

Jeden citát z článku: Pan Babiš se stále s někým dohaduje o své spolupráci s StB. Zapomněl ale, že když někdo podepsal vázací akt, což za bývalého režimu podepsali všichni obchodníci, diplomaté a novináři, co pracovali v zahraničí, tak to nebylo jen tak. Myslím si, že to není typ vhodný pro vedení státu.

K tomuto lze pouze dodat, že pan Šlouf už v politice byl, Andrej Babiš se teprve učí. Možná, že to s námi myslí upřímně. Každopádně uvidíme po volbách, zda Andrej Babiš splní své sliby a zda je splní i ostatní strany, co přísahají nyní na bibli, že s Andrejem Babišem nikdy nepůjdou (teď myslím ODS a TOP09).

 

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Kontroverzní články se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u Je Andrej Babiš podvodník?

  1. Jana Ferencová napsal:

    Nevěřím panu Babišovi ani slovo. Podle mně se chce dostat do politiky z důvodu rozmnožení svých milionů. Bohatí mají neustále málo a chtějí čím dál víc. Nezávidím mu jeho miliony, ale je pravda, že se v naší zemi vytvořily opravdu velké rozdíly mezi chudými a bohatými a to není dobré. Nikdo se k tak velkému bohatství nedostal čistým způsobem a kdo je v této zemi poctivý, zůstane chudý. Často se mluví o tom, že si Češi závidí, myslím si, že to bude tím, že většině Čechů velice poklesla životní úroveň. Pokud by měli na slušné živobytí, nezáviděli by bohatším. Já osobně s tím problém nemám, ale zvýšení důchodu vzhledem ke značnému zvyšování cen obchodníků, bych také uvítala.

  2. David napsal:

    ANO!
    Volil sem českou suverenitu, protože mi jde už vážně o život i ostatních obyčejných lidí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>