Je Andrej Babiš široce rozkročen?

Jak vidí Andreje Babiše politolog Bohumil Doležal si můžeme přečíst třeba tady. V podstatě vystihuje podstatu věci. Andrej Babiš má široce rozkročeno nad politickým středem v České republice.

Jeho nohy sahají v podstatě skoro od Svobodných až těsně ke KSČM. Andrej Babiš se chce svým programem zalíbit jak levicovému publiku – sociální spravedlnost, tak pravicovému – nezvyšování daní.

Oni se tyto věci dost prolínají a všichni se chtějí mít dobře. To Andrej Babiš správně vycítil a má záběr na všechny strany. Jeho výsledek tak může být i velmi vysoký, klidně i nad 15%.

Andrej Babiš určitě sesbírá hodně lidí ze střední třídy, která není tak bohatá, aby podporovala nízké daně z příjmu jako TOP09 a také není tak chudá, aby se jí líbil ultralevicový program ČSSD.

No uvidíme po volbách, co Andrej Babiš dokáže vyjednat, změnu by to tedy chtělo…


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Je Andrej Babiš široce rozkročen?

  1. Pingback: Tomáš Březina již není leadrem Andreje Babiše ve středních Čechách | Andrej Babiš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>