Je Andrej Babiš zhoubou české politiky?

Alespoň to o Andreji Babišovi naznačuje Miloslav Wolf z Pražského dělníka. Nenechal na Andreji Babišovi nit suchou. Citujme některé jeho myšlenky, tak jak je napsal  o Andreji Babišovi:

“Tento „Slovák“, komunista a agent STB za totality vystupující pod krycím jménem Bureš se chce bít s korupcí v této zemi, avšak jeho vzestup v agroprůmyslu je více jak pochybný.”

“Když se novináři ptali jeho zaměstnanců, jaký je zaměstnavatel, tak jejich odpověď byla: „Nesmíme nic říct, jinak bychom si museli hledat novou práci.“”

“Jeho přátelství s Kalouskem a Paroubkem mu ale vyneslo beztrestnost, a to i po tom, co jeho závody Spolana Neratovice prodělaly tzv. „Chlorový skandál“ v roce 2002. Zjistilo se, že nedodržuje ekologické standardy a po povodních velmi znečistil okolí Neratovic.”

“Tento arogantní šejdíř, údajně nechal zabít před 7 lety podnikatele Františka Mrázka, policie ho v této souvislosti vyšetřovala a vše se opět zametlo pod koberec.  Mrázek byl na stopě kompromitujícím informacím na Babiše, ten se totiž Mrázkovi snažil přes kontakty ve vládě ukrást mnohamiliardovou firmu Setuza.”

“Postavil továrnu a dokázal přesvědčit sněmovnu, aby se den před volbami sešla a přehlasovala prezidentovo veto o zvýšení bio podílu v benzinu a naftě. Tímto rozhodnutím občané ČR začali ročně dotovat Babiše miliardami korun.”

“Tento bývalý příslušník StB a současný významný mafiánský boss se rozhodl v rámci svojí předvolební kampaně koupit nejvýznamnější deníky v republice kvůli účelovému ovlivňování milionů čtenářů. Na Babiše se toho dá nalézt spoustu a postupně všechna jeho zvěrstva vyplouvají na povrch. “

“Jeho fašistická terminologie a vize o absolutní moci nad celým státem je opravdu děsivá. Doufejme, že národ prokáže důvtip a tohoto křišťálového ďábla k moci nepustí.”

Uff, celkem silný článek, nemyslíte? Tak pokud má člověk pod sebou stovky firem, a to Andrej Babiš má, pak třeba dle mého úplně nemůže za nějakou ekologickou havárii. Vinil bych z toho spíše managery daného podniku. O tom, že nechal zlikvidovat bosse Mrázka mám také pochybnosti. O tom přehlasování veta ohledeně biopříměsí – to několikrát potvrdil, že loboval. Možná ne zcela charakterní, ale zřejmě legální. Je jasné, že mocní lidé jako Andrej Babiš mají za sebou více věcí, než Pepek Vyskoč z Horní Dolní.

zdroj: PL


Příspěvek byl publikován v rubrice Kontroverzní články se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>