Je Twitter účet Ano 2011 s názvem @anobudelip skutečně Andreje Babiše a jeho strany?

Dívali jsme se po médiích a hnutí Andreje Babiše má svůj účet na Facebooku, na Youtube, ale na Twitteru je pouze nějaký účet AnoBudeLip, ovšem pod názvem Jiří Valoun. Tento účet defakto sleduje pouze účet Andreje Babiše a tweatuje pouze občas.

Původně jsme na něj chtěli nějak tweatovat naše posty odsud, ale není jisté, zda jde opravdu o oficielní účet strany Ano 2011, resp. hesla Andreje Babiše, tj. Ano Bude Líp.

Má tedy strana Andreje Babiše nějaký oficiální Twitter, anebo se prezentuje pouze přes Twitter Andreje Babiše. Jenže ty tweaty tam píše přímo Andrej Babiš, chtělo by to asi něco oficiálnějšího, jakoby přes celou stranu. Přece jenom v demokratické straně se názory Andreje Babiše nutně nemusí shodovat s demokratickým většinovým názorem strany. Anebo má Andrej Babiš právo veta?


Příspěvek byl publikován v rubrice Obecně o webu se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>