Kdo peněžně podporuje Andreje Babiše a jeho Ano 2011?

V článku na zdroji tady je to jasně napsáno. Sám Andrej Babiš přispěl téměř 30 miliony korun. O ostatní peníze, co došly na konto Ano 2011 se dělí zejména úspěšní byznysmeni. A teď ta klíčová otázka: Proč úspěšní byznysmeni podporují Andreje Babiše? Určitě to nebude jen z nějakého obdivu k Andreji Babišovi natož, že mají prostě peníze navíc.

Dle našeho úsudku jde  prostě o předvolební “úplatek” běžný všude. Když se tam nedostane, no bóže, mámo, na chleba bude. Ale když se tam dostane tak penězovod od poslance (míněno informačně) anebo dokonce ministra financí (míněno peněžně) se vždycky hodí.

Proč šel maestro Berlusconi do politiky, i když měl peněz habakuk? Jen z nudy? Co žene Andreje Babiše do voleb? Blahobyt lidu? Ale kdepak, lidé jsou jen házeči lístků a nositelé daní do pokladny, která se musí rychle rozkrást. Je Andrej Babiš  fakt svatý muž, co to tady rozloupne anebo vejlupek, co zbrojí na (minimálně) dotační miliardy?

 

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>