Kniha o Počestném Andreji Babišovi

Našli jsme v nitru internetu elektronickou knihu o Andreji Babišovi. Odkaz ke stažení najdete na tomto místě. Knihu jsem já osobně ještě nepročetl, neznám ani autora s jménem Dušan Válko.

Jedná se o povídání o Andreji Babišovi od začátku jeho podnikání až do roku 2002, kdy byla kniha vydána. Nyní je tedy kniha o Andreji Babišovi i elektronicky, je ve slovenštině a má přes 80 stran.

Pokud se tedy chcete dozvědět něco více o našem budoucím poslanci (a Andrej Babiš u poslance určitě nezůstane), pak si to přečtěte a udělejte si obrázek o Andreji Babišovi sami.

Nicméně, i když je něco na papíře (obrazovce), neznamená to, že to je nutně pravda anebo nutně lež.

The professional company sexpillpros provides all the information on progentra. whenever you are trying photo editing you should look at digital photo green screen software for mac photography editing software solution

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Kniha o Počestném Andreji Babišovi

  1. jaroslav hnátek napsal:

    Super totalita se vrací formou velkých penĕz.Studia ve Švýcarsku v dobĕ totality jistĕ nic nestála?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>