Má Andrej Babiš málo lidí?

Hnutí ANO sbírá body, suverénně vede žebříčky volebních preferencí a jeho šéf Andrej Babiš je nejpopulárnějším politikem. Zřejmě i proto, že stále zdůrazňuje: „Nejsem politikem, teprve se učím a nedělá mi problém přiznat chybu.” V poslední době se ale potíží najde dost a všechny souvisejí s nevybudovanou stranickou strukturou.

Klíčová místa mu pohlídali manažeři Agrofertu či spřátelených firem, ale zdaleka to nevydalo ani na celý poslanecký klub. V něm zasedá 47 lidí, z nich je však jen 33 členů hnutí ANO.

Po těsném a nevýrazném vítězství v eurovolbách dal Andrej Babiš najevo svou nespokojenost s tím, jak se ke kampani postavili místní představitelé ANO. Prý už se vidí 
v křeslech starostů a primátorů a neodpracovali si to.

Bude tedy nakonec nějaké referendum, kdo by se měl kde stát leaderem pro podzimní komunální volby? Kde vezme Andrej Babiš kvalitní a loajální lidi?

zdroj: zde.

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>