Mobilizuje Andrej Babiš?

Na začátek citace z článku: “Teď mobilizuje Andrej Babiš. Očekává snad vojenský konflikt nebo jinou mimořádnou událost? Do zbraně jsou povolány všechny předražené gumové housky a rohlíky z Babišových pekáren i salámy cinknuté koninou. Začal snad masokombinát ve Studené  kvůli Babišově mobilizaci přimíchávat do salámu Herkules koňské maso? Další trvanlivé salámy Poličan, Paprikáš, Krahulec či Vysočina na podporu Andreje Babiše teprve rukují. Výroba tlačenek a paštik ale pokračuje.”

Další důležitá citace: “Babiš je láká na své dětské farmičky. Děti si tam mohou vyzkoušet, jak se dojí kravička, stojí ve volebním letáku, rozesílaném po internetu, mohou se dozvědět, jak se vyrábí jogurt či párečky.  Zda jim Babiš, který slibuje, že se osobně dostaví, prozradí recept na míchání koňského masa do trvanlivých salámů, není známo.  Kmotři, tuneláři a na ně navázaní politici, podle Babiše, z těch kraviček, jogurtů a párečků prý propadají panice.”

Citace třetí: “Taky prý bude celý týden na Václavském náměstí rozdávat zdarma klobásy. No, vzhledem k tomu, že Babišův Agrofert je největším příjemcem zemědělských dotací v České republice, tak ho nějaká dvacka za buřta nezarmoutí. Ročně dostanou jeho firmy ze státního rozpočtu prostřednictvím EU více jak 3 miliardy korun.”

Citace poslední: “Každá politická strana ale má mít svůj politický program, který představují konkrétní politické vize. To Babišovo ANO ani zdaleka nemá. Jeho program není budoucnost, Babišův program je minulost. Jenomže s minulostí je potíž. Tam se skrývá jako Babišovo členství ve zločinné Komunistické straně Československa, tak v její neméně zločinné organizaci StB.”

Takže jak si to má běžný občan přebrat? Asi takhle. Používejte svůj rozum. Ano, bolí to. Buď budete věřit médiím, že Andrej Babiš byl členem StB a to jako aktivní. A vše dělá pro to, aby zvýšil svoje příjmy. Anebo byl Andrej Babiš jako tisíce jiných a vázací akt nepodepsal a je to vše blbost. My taky nevíme, kde je pravda. Tu zná jen pár důstojníků bývalé StB a Andrej Babiš. Co je psáno, není dáno.

Možná je to pravda, a Andrej Babiš cítí ohrožení z hlediska dotací. Proto chce být u “válu”, než lobbovat za nějaké věci. Andrej Babiš jistě ví, že být u válu je levnější, než posílat zdaněné miliony na různá konta. Třeba. Je to jen spekulace. Anebo je Andrej Babiš čistý jako křišťál, a vše jsou jen pomluvy. Kdo z nás to ví?

Takže volte srdcem. Určitě ne levicové strany, které se proklamují jako pravice (ODS+TOP09), které zvyšují daně a zvedají spotřební daň na paliva. Pokud jste komunista, volte KSČM, v pořádku. Pokud fandíte (i když nesmyslně) ČSSD, která to tu chce úplně dožebračit, OK…Ale pokud nevíte, prostě jděte k volbám, dejte hlas ANO 2011, nebo Tomiovi, nebo Svobodným. Jiná pravice tu fakt není.

citace pochází z PL


Příspěvek byl publikován v rubrice Kontroverzní články se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>