Nerozhodný Andrej Babiš?

Na jednu stranu mi připadá, že Andrej Babiš neví, co nyní chce. Ale mlusví stále rozumně, to ano. Jeden den řekne, že tam nechce a druhý den, že s lidovci tam půjde. To není kritika Andreje Babiše, to je jen polemika o jeho přemýšlení. My víme, že povolební jednání se teprve rozbíhají…ale přece jenom, podmíní opravdu Andrej Babiš podporu vlády (ať už tam bude Ano 2011 nebo ne) prosazením klíčových zákonů?

Prosadí svůj REP – který je mimochodem výborný? Skvělé složení lidí. Pomohou Andreji Babišovi? Prý jsou podpisama vázání napříč politickým spektrem, není to spekulace? Některé nápady ČSSD jdou úplně proti ANO 2011 a Andreji Babišovi. Třeba zvýšení korporátní daně. Nebude to jako vždy, tj. ty prohlasuješ můj paskvil a já prohlasuju tvůj paskvil?

Věřím Andreji Babišovi, že opravdu ty klíčové věci prosadí – zákon o státní službě, nižší daně na několik komodit, snížení spotřební daně na palivo (asi hlavně naftu)…Ovšem s matadory typu Sobotka, Tejc, Hašek…no. Ale Andrej Babiš je jazýček na vahách a měl by prosadit z programu více jak ČSSD. Přejme to Andreji Babišovi.


Příspěvek byl publikován v rubrice Budoucnost Ano 2011 se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>