Politolog věří v úspěch Andreje Babiše ve volbách

Politolog Zdeněk Zbořil se rozepsal o svém pohledu na nadcházející volby. Lidé od Andreje Babiše jsou prý jako z jiného světa. Úspěch Ano 2011 a Andreje Babiše přičítá zejména masivní kampani a tím nemyslí pouze bilboardy. Hesla Ano 2011 dle politologa půsoví jako z jiného světa.

Všímá se také útoků na Andreje Babiše. Ty mohou být i kontraproduktivní, poznamenal. Definuje základní heslo kampaně Andreje Babiše. To jest:

Ať zmizí z politiky všichni, kdo tam těch 23 let působí.

To je ostatně mínějí i lidí a potencionálních voličů ANO 2011 v čele s lídrem Andrejem Babišem. Vnímá i kritiku přicházející od Andreje Babiše na konto “pravicových stran”, které “nepravicově” zvyšují daně a zadlužují zemi.

Připomíná dále, že Andrej Babiš  vzkázal Karlovi Schwarzenbergovi, že jeho největším sponzorem byl pan Bakala. O OKD je nyní slyšet až moc. To TOP 09 hlasy nepřidá.

V podstatě souhlasím s politologem – Andrej Babiš má neskutečně našlápnuto a jen fatální chyba by mohla zvrátit jeho volební úspěch, dost možná dvouciferný.

zdroj: PL


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>