Postřeh z mailu k webu andrej-babis.cz

Dnes došel postřeh pisatele k OVM vysílaných v neděli. Citujeme celé znění: “Chápu, že toho má pan ministr hodně, ale myslím si, že by si měl  přesto uvědomit, jakého státu je ministrem. Naše země se nejmenuje Čechy . Je to prostě nesmysl. Navíc se to týká  4 mil.
Moravanů a Slezanů.  Jsou to taky lidi a dokonce i voliči.
Přeji hodně úspěchů.
JH

Tak samozřejmě, zatímco Česko se dá skousnout jako název pro všechny z České republiky, tak např. věta “Čechům nevadí korupce” je zavádějící, protože potom by nevadila jen obyvatelům z Čech…jde jen o příklad, ale je nutné to dodržovat, striktně.


Příspěvek byl publikován v rubrice Došlé dopisy na andrej-babis.cz se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Postřeh z mailu k webu andrej-babis.cz

  1. Kútniková Božena napsal:

    Dobrý den, nic proti tomu navýšení platů státních zaměstnanců. Jen by mne zajímalo, zda stát odvádí za své zaměstnance co by zaměstnavatel tolik, kolik předepisuje zákon každému jinému zaměstnavateli. Netrvá náhodou stav od r.98,kdy poslanci napříč pol. spektrem odhlasovali, že by to bylo jen přelévání státních peněz a vesele oněch cca 34% vrhli do mezd. Stojí za pohled, od kdy začaly peníze na SZ a ZP chybět. Pokud tomu tak opravdu je, tak prosím nepropírejte seniory a další skupiny závislé na platu od státu, protože státní zaměstnanci parazitují na všech občanech tohoto státu. Přeji Vám, aby Vás “staří” matadoři nesemleli a podařilo se Vám udělat aspoň v jednom koutku pořádek. Kútniková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>