První politické svátky nepolitika Andreje Babiše

Ve svém (skoro)pravidelném týdeníku Nepolitika se Andrej Babiš svěřuje s prožitím vánočních svátků. Jednoznačně nejhorší stav vidí na ministerstvu dopravy. Andrej Babiš kritizuje dálniční síť i železniční dopravu a čeká, že se nám začnou sousední země úplně vyhýbat, co se dopravy týče.

Andrej Babiš správně uvažuje, když říká, že dále jsme od roku 1989 díky schopnostem lidí. Já bych ještě dodal navzdory politikům a jejich házení klacků pod nohy. Je rád, že byl sice loňský schodek nižší, nicméně jen díky přispění EU a zastavení investic do infrastruktury. To už se Andreji Babišovi líbí méně.

Andrej Babiš se pozásluze opřel do opět nefungujících systémů výplaty sociálních dávek. Dosud za ně nikdo nebyl odsouzen, nikomu ze státních úředníků nepřistála faktura na miliardu na stole, za tento spackaný systém. Jeden citát z blogu Andreje Babiše:

“Mimochodem, v Německu se stále podniká lépe než u nás. A není to jen tím, že je tam dokončená a profesionálně spravovaná dálniční síť. Fungují tam a dodržují se pravidla. I když je prý politika všude stejná, mám pocit, že němečtí politici myslí víc na prospěch Německa a Němců než na svůj vlastní. Podobně to funguje i v Rakousku, lidé jsou k sobě milejší a ohleduplní, nenadávají, protože nežijí v nejistotě a pocitu, že je někdo okrádá a šidí.” zdroj: tu.


Příspěvek byl publikován v rubrice Deník nepolitika se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>