Půjde Andrej Babiš do voleb s evropskými liberály?

Alespoň to naznačuje článek zde. Řekněme si, o co vlastně jde. ANO i ALDE jsou si programově velmi shodní – společná kandidátka je tedy logická. Další myšlenku Andreje Babiše do kamene tesat: ” Měla by podle něj centrálně rozhodovat o záležitostech, které mají pozitivní dopad pro všechny, v opačném případě by o takových záležitostech měly rozhodovat členské státy samy.” No, to se omílá pořád dokola, ale v podstatě se nikdy nic pro prostný lid nezměnilo.

Shodli se na úbytku byrokracie (o tom mluví vždy všichni a pak po volbách je úředníků ještě více), shodli se že půjdou pouze navzájem spolu a s nikým jiným. Andrej Babiš zdůraznil, že hrozba sankcemi vůči Rusku je nesmysl, že to nikam nepovede. Tak s tím lze asi souhlasit. I když pustit si do Temelína Ruskou technologii, nikdy nevíte, co je v ní skryté a zda někdo nemá červené tlačítko s nápisem “BUM”.

Jako ať si jde ANO 2011 do voleb s kým chce…stejně eurokomisaři nic nedohodnou a budou si hřát pouze svoji privátní polívečku, budovat kontakty pro případ, až zase zmizí. Kontakty jsou to jediné, co si odnesou…a kontakty znamenají peníze.


Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>