Reflex stupňuje tlak na Andreje Babiše a Ano 2011

Co si budeme povídat. Každý z nás někdy četl Reflex a kdo říká že ne, tak ho čte doteď…Tak nějak je známý bonmot. Mezi bonmoty král je hlavně Miloš Zeman, nicméně Reflex se poslední dobou se dost často trefuje do Andreje Babiše. Jako já Reflex čtu, někdy tam jsou pěkné články, někdy 100% bulvár.

Dnes jste mohli lehce zbliknout článek tady právě na Reflexu. Doporučuju přečíst a zasmát se…jednak tvůrcům, co se snaží o novinařinu via Blesk, jednak obsahu o Andreji Babišovi a Ano 2011. Mně to přišlo vtipné…dělat cíl z Milože Zemana, Tomia Okamury, nebo Andreje Babiše, potažmo Ano 2011 musí bavit.

Ono na tom něco bude, Andrej Babiš se snaží zalíbit všem od uklízeček (nic proti nim, prý je to respektovanější povolání jak poslanec) až po velké firmy, kde slibuje Ano 2011 “nenutnost” uplatkářit…alespoň tak to chápu já. Pokud Andrej Babiš dokáže dotáhnout do pokladny 200 miliard nahoru…pak budeme hospodařit s přebytkem 100 miliard. Za pár let splatíme dluhy a pak budeme opravu “tygrem” Evropy.

Ovšem řeči se vedou a voda teče. Počkáme si na Andreje Babiše, jak dotáhne sliby o úsporách a daních a po volbách to tady zlepší. Nyní je volební účast cca kolem 60%, pokud Andrej Babiš dokáže k volbám přitáhnout dalších pár procent ze současných “nevoličů” může být sakra černým koněm voleb a jeho Ano 2011 může sahat ČSSD až na paty…


Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>