Supernegativní článek o Andreji Babišovi

Tady už jen citace:

Skutečným vítězem předčasných voleb nebude ČSSD, byť pravděpodobně dostane o prsa nejvíc voličských hlasů. Však teď žadoní takřka na kolenou doslova o každý volební lístek. Nezávisle na výsledku socialistů už můžeme s jistotou říci, že v každém případě vyhraje Andrej Babiš a jeho hnutí ANO.

Andrej Babiš investoval do volební kampaně značný kapitál. Zamýšlel se někdo z jeho voličů nad tím, proč se vůbec do politiky tak dere? Častým argumentem lidí, kteří ho vehementně obhajují, je přece „má peněz dost, takže už nepotřebuje krást“ a „dává lidem práci“.

Babišova rétorika je ovšem typicky levicová (snad kromě snižování daní, na které si po volbách už ani nevzpomene), a útočí na levicového voliče. Jen ten totiž podlehne masáži o kmotrech, rozkradených miliardách, čeká na spasitele, který dá zemi do pořádku a na pečená vodňanská kuřata, která budou sama létat do úst.

Na facebookových diskusích je poměrně častým jevem, že představitelé hnutí ANO vyhrožují lidem fyzickým násilím. Babiš se ani netají tím, že ve svém hnutí je on, kdo platí, tudíž on, kdo rozhoduje. Pokud chce „řídit stát jako firmu“, měl by zároveň přiznat, že tím aspiruje na to být diktátorem.

O „vymýcení korupce“ se bude zasazovat člověk, který se ani netajil tím, že v minulosti si „prolobboval“, aby se parlament, v té době rozpuštěný, ještě jednou sešel a přehlasoval prezidentské veto zákona o povinném přimíchávání biosložek do paliva.

Průmyslový politik Babiš ve vrcholné politice bude ještě nechutnějším soustem ke spolknutí, než jsou jeho průmyslově vyráběné potraviny, které se nedají jíst. Volba ANO je pro tuto zemi zjevně volbou nejhorší. Bohužel se k ní chystá spousta našich spoluobčanů. Je proto nutné jejich volbu svým hlasem vyvážit.

Jako dobrý to článek, nicméně myslíte, že to nějak s někým hne? Třeba  Andrejem Babišem? Rozhodně ne…nemá proč uhýbat.

zdroj: PP


Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>