Takže Andrej Babiš půjde i s ČSSD, jen aby byl ministrem financí?

Takhle nějak to prezentuje článek tady na Ekonomu. Nebo jak to lze chápat? Citace ze začátku příspěvku hovoří jasně: “Post správce státní kasy pro Andreje Babiše je podmínkou pro budoucí vstup hnutí ANO 2011 do kabinetu,” řekl Ekonomu podnikatelův politický poradce Martin Komárek. Tento požadavek má platit bez ohledu na to, zda by vládu po říjnových předčasných volbách sestavovala ČSSD či pravice.”

Takže Andrej Babiš nechce vymetat tu sebranku? Klidně půjde s vítězem voleb ČSSD do koalice, kde obsadí post ministra financí? Není Andrej Babiš trošku schizofrenní? Jak to jde dohromady? Vládní koalice je prý myslitelná se všemi kromě komunistů, píše se v článku…

Co z toho plyne? Teď už ho nebudou volit ani pravičáci, protože Andrej Babiš je svolný k zasednutí do vlády s ČSSD. Takže to není ani pravice, ani levice, ani pravý střed, ani levý střed…Andrej Babiš prostě půjde s tím, kdo volby vyhraje a hotovo.

I s těmi lidmi, co říká, nevolte ty, co jsou v politice 20 let a mají z toho kariéru. Tímto si Andrej Babiš moc hlasů nezíská, spíše ztratí. Anebo se chystá nalákat levičáky, co nemají komunisty v lásce, ale věří Andreji Babišovi, že to nějak udělá?

Tušíme další podvod na voličích…Andrej Babiš asi není správná volba…otáčí se podél větru, který vane veřejným míněním a dost možná, pokud (a asi jo) vyhraje ČSSD, tak klidně půjdou s ní do vlády s tichou podporou komunistů.

Jen aby byl pan Andrej Babiš mocným ministrem financí a rozporcoval medvěda na dotace a sociální dávky…asi si bude Andrej Babiš s ČSSD rozumět…mějte rozum lidi!


Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>