Ublížila Andreji Babišovi předvolební debata?

Rozhodně ne. Netváří se tak starostlivě jako paní Němcové, co to tu pomáhala dovést do předčasných voleb, nemá ten totálně autistický výraz jako Karel kníže, jméno si nepamatuji. Andrej Babiš není divokej jako Tomio a zase není tak koženej, jako zástupce Zemanovců.

Nejlepší dojem na mě udělal sna soudruh Filip, musí se nechat, že jediná KSČM se na rozkrádání nepodílela, když tedy nepočítám úplně nové strany. Předseda Vojtěch Filip mluví konzistentně již hooodně let, a nedá se říci, že blábolí. Prostě má nějakou představu, je to lepší než 10x převlečená Bobo.

Mám rád politiky, co každý týden nevolají pořádt něco nového. Komunisté jsou v tomto jedničky…hlas jim ale nedám, ale respektuji je jako DEMOKRATICKOU stranu. Pokud by nebyla demokratická, měla v Česku dávno skončit. KSČ byla totalitní.

Andreji Babišovi se spot v ČT moc nepodařil, ale já mám raději omylné lidi, než “nechybující lidi” typu Sobotka, Bobošíková, Němcová. Drzost některých stran přesáhla mezí a na bilboardech klidně píší věci, co mohly splnit u válu, ale nesplnily.

Takže když chcete ryzí pravici, doporučuji Svobodné, když chcete čistý střed, doporučuji Ano 2011, a když chcete čistou levici, tak KSČM. Zbytek je banda poběhlíků…

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>