Z došlých dopisů, aneb, co lidí píší do kontaktního formuláře na webu andrej-babis.cz

Občas nám na kontaktní formulář zde na webu dojde nějaký mail, kterým se lidé k webu http://andrej-babis.cz vyjadřují. Zde otiskujeme 3 maily z posledního týdne. Všechny byly podepsány, nicméně jména nezveřejníme.

Dobrý den
vážený pane, jste v poslední době několikrát za den v TV atd., neuvažujete o zlepšení vaší češtiny? Ucházíte se o post ve vládě ČR!!! Neberte to jako urážku, ale zastupování a rozhodování by měl člověk, který se vyjadřuje určitě a správně. Může pak docházet při zahraničních překladech v jiném jazyku k omylům a nepřesnostem. Vadí mě především vaše časování a skloňování ve vašem vyjadřování!!! Při vašich příjmech by možná stálo za to uvažovat o doučování češtiny, ovšem pokud si čechů a ČR trochu vážíte.
s pozdravem

Vážený pane Sobotko, píši tuto proto, že jsem znechucený vaší politikou vnucování. Jsem obyčejný člověk, ale to co předvádíte a kam to vedete je hrozné. Sám jste byl ministrem financí a zdlužil jste stát taky dost. Tak nechte pana Babiše ať ukáže co umí. Myslím si, že hůř být už nemůže. Vy sami jste svým počínáním dovedli tuto zemi tam kam jste ji dovedli, lhaním, podvody a korupcí.Vy všichi co jste v politice již dlouho jste tam jen pro peníze,čili darmožrouti.
Myslím si,že máte před sebou člověka,který to s opravou NAŠÍ země myslí upřímně a vážně.Vlastní pílí a pracovitostí se dopracoval tam kde je. A nemusil by se již angažovat. Ostatně jestliže se proviní, tak ho přeci můžete odvolat, nebo ne? Z jeho jednání je cítit serioznost a pravdivost jednání. Vy jste mě nepřesvědčil. Nebo bojujete o křesla vašich souputníků? Aby si taky nahrabali? Vám pane Babiši přeji ať se vám povede to co zmýšlíte a vím, že bude líp. Ono to totiž jinak nejde. S pozdravem

Vážený pane Babiš,
s celou rodinou jsme volili Vaše ANO. Vážíme si Vašich názorů a přejeme mnoho úspěchů na politické půdě. Je mi 74 let, máme dost společného, moc Vám fandíme.

Tak došlou poštu necháe zřejmě bez komentáře, snad jen k prvnímu mailu – v článku Andrej Babiš se učí mluvit správně česky jsme už o zlepšování češtiny Andreje Babiše mluvili.


Příspěvek byl publikován v rubrice Došlé dopisy na andrej-babis.cz se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 komentářů u Z došlých dopisů, aneb, co lidí píší do kontaktního formuláře na webu andrej-babis.cz

 1. zdenek napsal:

  Pane babisi,preji vam s napravou zdravotnictvi mnoho uspechu.chci poukazat na jedno spatne nastaveni,napriklad obvodni lekari pracuji asi 3-4hodiny denne,zadne sluzby ani vyjezdy,platbu maji jistou kapitaci,takto by umel podnikat kazdy, na sestru si vydelaji regulacnim poplatkem,stejne ji plati minimum, prumerny plat obodniho lekare je dle lekarske komory cca 136000 kc,to preci neni normalni. Prosim sdelte mi svuj nazor a co se s tim da delat. Dekuji zdenek

 2. Eva napsal:

  Dobrý den chci se optat na ty pokladničky bude ti pan babis posílat a nebo je to sranda a kde napsat adresu na doručení dekuju

 3. Božena Horáčková napsal:

  Dobrý den,pane Babiši. Jsem jedna z učitelek z Jesenice, kterou jste včera navštívil. Byl o Vás takový zájem, že jsem úplně zapadla. Starám se o děti ve škole už 52 ( hrůza!!!) let. Shodou všech nešťastných náhod mě soud a nepřízeň osudu připravily o všechno a já nemám kde bydlet ( teď jsem v nájmu, ale nejde to pořád). Nenašel by se pro mě sponzorský dar na byt pro mě? Je to moc velká drzost se na Vás obrátit? Děkuji.

 4. Helena Nová napsal:

  Vážený pane Babiš,
  Nedejte se , odradit od těch co tu vládli a vládnou tak dlouho a kam tu republiku dotáhly, menšiny mají více práva než normální lidi, neziskovky žijí na úkor daní,
  lidi mají jenom jídlo, pořady na které se nedá dívat a
  prostě držím Vám palce

 5. cih napsal:

  Dobrý den. Volila jsem Vás leta: říkala jsem si – ten bude lepší protože už nemusí lidi okrádat. Se vší úctou už Vás volit nebudu. EET by to zavedl časem i někdo jiný, ale byl jste to Vy. My živnostníci bychom rádi platili daně protože z první ruky víme, že nic není zadarmo. Pokud ale součet všech daní a poplatků je někde kolem 75%, tak se bráníme. My častokrát děláme 12 hodin denně – pokud by jsme měli zprůměrovat výdělek, tak je to hluboko pod minimální mzdou. A ted na nás berete drábův bič ve formě EET, a my budeme dělat třeba i 16 hodin denně. Nebo s tím seknem a půjdeme k pásu, k nějaké nadnárodní firmě, která vyvede celý svůj profit do Monaka, a prosím nezdanujte této firmě dividenty – to by bylo nemorální. Nebo, čehož využiji i já, je odstěhovat se někam pod most. Vždy jsem měla ráda camping.
  S pozdravem CIH

 6. Ivan Tomášek napsal:

  Když už zavádíte eet, tak by se snad mfcr nic nestalo, kdyby ulehčilo firmám tím, že by na své náklady vytvořilo software pro eet a dalo je zdarma ke stažení včetně aktualizací podnikatelům. Vy si něco vymyslíte, ale náklady ať nesou firmy. Když už chcete zlepšit výběr daní, tak nic proti tomu, ale proč teď máme platit jiným firmám 500 Kč měsíčně za něco, jste vymylsl vy?

 7. Jana napsal:

  Dobrý den, pane Babiši.
  Nebudu chválit, čas ukáže zda jste zvolil správný směr nejen pro sebe. Ani slibovat, že půjdu k volbám.
  Patřím ke statisícům, kteří občas nevědí jak dál. Mají odpracováno, dostávají bídnou almužnu.
  Nedosáhnou na vlastní bydlení, pronajímatelé je nešetří. Také pobyty v domech pro seniory se slušnými podmínkami jsou finančně nedostupné.
  Takže bydlet, jíst nebo nechat důchod v lékárně?
  Když už není nablízku žádná pomocná ruka, přišla by dobrá rada vhod. Poradíte? Děkuji.

 8. Ing. Antonín Zelina napsal:

  Vážený pane Babiši,
  v naší zemi platí zákony a jeden z nich tvrdí, že dokud soud neprokáže vinu, je nařčená osoba nevinná – presumce neviny.
  Z tohoto pohledu nemáte povinnost něco vysvětlovat, ať si pan Kalosek podá žalobu. Soud posoudí a rozhodne.
  Klidně pracujte na snížení státního dluhu a na t.zv. likvidaci šedé ekonomiky a rozvoji dlouhobých investic.
  Občan ČR Zelina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>