Andrej Babiš bude chtít audit veřejné zprávy, jen co se stane ministrem

Tím se zveřejní skutečný stav ministerstva. Ostatně to co chce Andrej Babiš  by měli chtít i ostatní ministři, jenom tak lze co nejrychleji dojít k tomu, kde je zakopán pes. Audit sice taky není otázkou hodin, ale dokáže odhalit mnoho zkaženého v jakékoliv oblasti firmy/státu. A tomu Andrej Babiš  rozumí.

Spíše by mě zajímalo, jak bude Andrej Babiš postupovat potom. Dovede si kompletní management svého úřadu, anebo ponechá některé stávající lidi? Jedná se o to, aby se na ministerstvu 3 roky nerozkoukával a pak řekl, že už se to nedá stihnout.

Andrej Babiš stále propaguje ono lepší vybírání daní. Ono by ale hlavně pomohlo, kdyby konečně vznikl onen daňový formulář na jednu stranu A4. V tom by se každý vyznal. Dále by nebylo špatné, kdyby Andrej Babiš zrušil všechny výjimky. Máme desítky různých výjimek na daně, takže daně platí jen ten, kdo tomu nerozumí.

Možná by bylo dobré, kdyby Andrej Babiš vzal v potaz plán lidovců – výrazně zvýšit slevu na dani na dítě. Tím by šly pěkně nahradit jakékoliv dávky, protože když někdo dělá, vzít mu méně a tomu kdo nedělá, dávat méně. Ať se nad tím zkusí Andrej Babiš zamyslet.

Příspěvek byl publikován v rubrice Andrej Babiš mluvící se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *