Andrej Babiš chce být jedině ministrem financí

Zdůraznil to v článku na Parlamentních listech. Zde také rozebírá, proč chce být právě ministrem financí. Andrej Babiš nechce zvyšovat daně, proto jeho partnerem nemůže být sociální demokracie. Andrej Babiš chce zlepšit všeobecně výběr daní, vidí ve výběru daní velké rezervy.

Andrej Babiš chce zvýšit počet kontrolorů v ulicích, aby byly firmy častěji kontrolovány. Přiznává, že loboval za zákon o biopalivech, který schválila Poslanecká sněmovna poslední den svého funkčního období. Andrej Babiš v tom nevidí nic špatného. Na druhou stranu donutil k rezignaci místopředsedy Ano 2011, že prý byli zvoleni netransparentně, že je někdo ovlivňoval přes SMS.

To snad není lobování? Takže on může a ostatní nesmějí lobovat? To je ostatně častá chyba Andreje Babiše, že kritizuje ostatní za něco a přitom dělá to samé…

Příspěvek byl publikován v rubrice Názory Andreje Babiše se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Andrej Babiš chce být jedině ministrem financí

  1. Jaroslav Čuberna napsal:

    Vážený pane, zajímá mne, s kým půjde vaše hnutí do koalice, když budete tvořit jazýček na váhách mezi levicí a pravicí a obě strany vám slíbí, že vám splní všechny vaše požadavky.
    Děkuji za odpověď a mxslím, že byste ji měl dát k dispozici veřejnosti ještě před volbami.
    Jaroslav Čuberna – držím palce.

  2. Pingback: Tomáš Březina již není leadrem Andreje Babiše ve středních Čechách | Andrej Babiš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *