Zaznělo to dnes v Otázkách Václava Moravce. Rád by měl nejprve ale rozklikávací rozpočet, aby bylo jasně vidět, na co se peníze vynakládají. Chválil také Slovensko za svůj přístup k financím, vyzvedl také jeho plánování finanční likvidity. Jeho prioritou je nyní čerpání peněz z Evropských fondů, zbytek může počkat anebo to deleguje.
Posteskl si nad karuselovými obchody, chtěl by jim zamezit co nejdříve a přinést do rozpočtu až desítky miliard. Plánuje změny ve vedení Finančně analytického útvaru. Sloganem pořadu by se dala nazvat věta – Rozpočet jsem nečetl a číst nebudu. Andrej Babiš na to má kvalitní lidi a nebude se zdržovat čtením několika set stran.
Andrej Babiš je také proti vyplacení 3,5 miliardy zdravotním pojišťovnám, dokud se nerozkryje, kam vlastně tečou. Pořad se celkem vyvedl, Andrej Babiš odpovídal uvolněně a stojí za to ho vidět.
Pingback: Postřeh z mailu k webu andrej-babis.cz | Andrej Babiš
чит для кс 1.6 – cheat for Apex Legends, Приватный чит для CS:GO