Andrej-Babiš.cz má svůj Twitter účet

Toto oznámení bude krátké. Pokud sledujete tento web a zároveň jste uživatelem Twitteru, tak od tohoto dne nemusíte stále koukat na tento web (aby jste viděli, zda je něco nového), bude vám stačit pouze odebírat Twitter kanál tohoto webu.

Jakmile vyjde nějaký nový článek, tak do 30 minut bude zveřejněn právě na Twitteru. Tedy jeho začátek a pak odkaz rovnou sem. Zde už naleznete další informace, které se týkají Andreje Babiše. Celý web o Andreji Babišovi tak bude moci přijímat více návštěvníků, neboť přes sociální média se vše šíří tak nějak rychleji 🙂

Takže link na účet je: http://twitter.com/andrej_babis_cz. Připomínáme pouze, že se jedná o Twitter těchto stránek, nikoliv o Twitter Andreje Babiše, ten vidíte vpravo na stránce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecně o webu se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Andrej-Babiš.cz má svůj Twitter účet

  1. mh@michal47 napsal:

    Pane premiére.
    Přemýšlel jsem o funkci spisovny a nebo recepce na úřadech.Buď jsou zbytečné a nebo by měly plnit funkci jednatele s osobami přicházejícími na úřad jednala by v zastoupení za osobu,aniž by osoba procházela s kanceláře do kanceláře a nic nevyřídila.
    Je to můj náhled.

  2. Pavel Hudík napsal:

    Je trochu pozdě navrhovat hesla do volební kampaně, ale když jsem viděl polep na dodávce p.Babiše „Krizový manažer“, napadlo mě toto: „Nastal čas řídit stát jako firmu.“ Toho se všichni ti, co p.Babiše léta haní, bojí nejvíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *