Andrej Babiš kupuje Impuls rádio – to neposlouchanější Rááádiooo

Dnes podepsal AndrejBabiš a vlastník rádia smlouvu o smlouvě budoucí. Osobně to moc nechápu, proč by to měl posvěcovat nějaký úřad pro „Ochranu Hospodářské soutěže“. To jako nemůže jeden podnik koupit druhý? To že jsou firmy, živené ze státu, pod anonymními akciemi, to nikoho netrápí. Ale že nějaký Babiš, chce koupit jinou firmu, to už je problém? No nechcme toho, asi je to zákonem dané, ale je to nesmysl.

Citujme zdroj: „Koupě společnosti Londa představuje rozšíření naší mediální působnosti do oblasti rozhlasového vysílání, což, jak věříme, dále posílí atraktivitu naší mediální divize pro obchodní partnery a podpoří její další rozvoj,“ řekl k podpisu předběžného kontraktu člen představenstva Agrofertu Libor Němeček.

Jako jo, proč ne? Kupují ziskovou firmu, která udělala EBIT skoro 100 milionů korun. Když už impérium, tak i zvukové, rozumím Andreji Babišovi. Cena je tajemstvím, ale osobně ji odhaduji kolem té miliardy. Radiostanic je moc, a snad jen F1 a Impuls jsou v pěkných černých číslech. Myslím, že to byl dobrý kup, zejména, když koruna díky zásahu ČNB šla do kytek a Andrej Babiš to jistě financoval eurama…

zdroj: tady

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *