Andrej Babiš se nerad chlubí charitou

Motto Anreje Babiše: “ Chci aby se naše děti nemusely za tuto zemi stydět“, uvedl na webu 5+2 Andrej Babiš. Nákupem MAFRY pak odůvodňuje jeho hlavní poslání – tisk by měl psát pravdu.

Ruku na srdce, kdyby jste viděli článek v bulváru – Andrej Babiš je gay a zneužívá malé chlapečky, řekli byste si hned, je to blbost anebo by váš mozek vyplodil , že je to možné? Ať už tak nebo tak, většině lidí by zůstala v hlavě původní informace a v hospodě by řekli…Slyšela jsi to o tom Babišovi? Nikdo by se nepozastavil na absurdností tvrzení…a informace by šla dále. Michael Jackson by o tom mohl povídat,  co by chtěl…a stejně ho usmažili na pánvičce.

Vezměte to jinak…je opravdu Andrej Babiš takový všivák, co žije z dotací, řepky a pančovaných uzenin? Jeden titulek v bulváru – Babiš prodává gumové rohlíky a semletý kopyta jako debrecínku…nezamyslíte se na chvíli?

Moc bulváru je obrovská a nekonečná…zničila život spoustě lidem a ještě zničí. Zkuste si přečíst povídku od Fredericka Forsytha s názvem Výsada. U nás máme jiný soudní systém, ale člověk v povídce využil systém ke své rehabilitaci, i když jen povídkové.

Zkrátka, přečtěte si ten článek o Andreji Babišovi, není špatný, já sice nad ním nevidím takovou svatozář, přece jen to tvrdý byznysmen…ale řekněme, že tam pravda nějaká bude.

Příspěvek byl publikován v rubrice 5+2 se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Andrej Babiš se nerad chlubí charitou

  1. Honza napsal:

    Jako, není to špatný počtení, je v tom kus pravdy, ono hlavně záleží vždycky na lidech, a neříkejte že to není pravda. Znám lidi bohaté a závistivé a lidi chudé a v pohodě. Kdo má klidnější spaní?

  2. Irena Munkova napsal:

    dobry den pane Babisi v unoru jsem mela osklivou autonehodu auto na odpis. koncem cervence me napad skrtil znasilnil nejaky arab. snazne vas prosim pane Andei
    poslete mi nejakou e malil addresu vse vam zdokumentuji
    ofotim…… atd. Ja uz nevim kudy kam jsem na dne telesne i dusevne, nehlede finci. dekuji za odpoved a pevne verim ze mi pomuzete s pozdravem Irena M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *