Andrej Babiš se směje Němcové a knížeti

No ten malý článeček si musíte přečíst. Je to drobnohledem opravdu těžký boj. Nejleší na tom je, že těžká pravice ODS a asi i TOP09, jdou do voleb se stejnými hesly jako v roce 2010. Co nějaká sebereflexe, to je nic?

Teď citace: „Vždycky jsem říkal, že takzvaná pravice a takzvaná levice na nás hrají před volbami habaďůru, aby se pak po volbách dohodly, říká Andrej Babiš.“

Další citace: “ „Ještě nedávno se zde všichni politici a politologové chytali za hlavy, když jsme tvrdili, že hnutí ANO není vyhraněně pravicový ani levicový subjekt. Vždycky jsem také tvrdil, že na nás takzvaná pravice a takzvaná levice hrají před volbami habaďůru, aby se pak nakonec dohodly,“ píše Babiš“

Polocitace: Možná někomu budu připadat jako kolovrátek, ale v české politice o pravici a levici nejde. V politice jde dnes bohužel jen o to, aby se v ní stávající strany udržely,“ podotýká lídr hnutí ANO 2011 Andrej Babiš a dodává, že v ČR není žádné vlevo nebo vpravo, ale jen jsou na jedné straně současní politici a na druhé straně voliči, kteří mají právo jednou za čtyři roky vhodit stranám svůj hlas.

Asi ano, asi to tak má být, Andrej Babiš jede …tady

zdroj:

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *