Andrej Babiš se učí mluvit správně česky

Andrej Babiš to dělá zejména kvůli své nové politické roli. Pokud bude Andrej Babiš ministrem financí, dají se očekávat časté interpelace a je nutne se zejména dobře pochopit navzájem. Výuka prý probíhá až třikrát týdně a Andrej Babiš dělá velké pokroky.

No co se týče mě, je mi skoro jedno, jakým jazykem Andrej Babiš mluví. A ta jeho českoslovenština není zase až tak špatná. Rozhodně mluví srozumitelně a rozumím mu více, než některým užvatlaným čechům. Důležité ale bude, co Andrej Babiš na ministerstvu financí vlastně vykoná.

Doufám že posílí finanční kontroly podnikatelských subjektů, protože podobně jako Andrej Babiš i já věřím, že není třeba zvyšovat daně, je třeba je pouze správně a přesně vybrat. Pokud tam máme rezervu třeba 150 miliard korun ročně, pak bychom mohli klidně žít s vyrovnaným rozpočtem. pokud se ovšem tyto peníze navíc zase nerozhází mezi kamarádíčky politiků.

Dále by to chtělo zjednodušení daňového formuláře, který všechny strany před volbama hájí, ale po volbách se na něj zase zapomene. Andrej Babiš by to měl oprášit a co nejvíce byrokratickou zátěž odbourat. Ta ostatně podnikatele štve zřejmě nejvíce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Andrej Babiš se učí mluvit správně česky

  1. Pingback: Z došlých dopisů, aneb, co lidí píší do kontaktního formuláře na webu andrej-babis.cz | Andrej Babiš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *