Andrej Babiš v Liberci ukázal další nápady

Ve svých toulkách po volebních krajích zavítal Andrej Babiš i do Liberce. Na mítinku s ním byl i Martin Komárek a známý podnikatel Dalibor Dědek. Sál byl narvaný k prasknutí a Andrej Babiš a ostatní stávající vlády opravdu nešetřili.

Andrej Babiš připomněl, že pokud se budou sekat dluhy jako nyní, za 14 let budeme na úrovni Řecka. Neopoměl si rýpnout i do ODS, ČSSD i pana Kalouska, kteří prý za dluhy jedině moho. Vládli tu dost dlouho a vedlo to…nikam.

Kalousek se snaží udělat vše, aby vyhrál na straně pravice volby a udělá pro to vše, hřímal Andrej Babiš. Přítomní řečníci zdůraznili, že politické strany doposud lidi jen okrádaly – to by se mělo s hnutím Andreje babiše Ano 2011 změnit…a třeba mohou za 4 roky i vyhrát volby.

Dalibor Dědek, majitel Jablotronu si posteskl, že odvádí stovky milionů na daních a když vidí jejich prošustrování, nevnímá to nejlépe. proto dá hlas Andreji babišovi a Ano 2011. Stát by neměl utrácet více jako firma a měl by se tak i řídit, pochválil Dědek Andreje Babiše. Prý vždy volil ODS, až do nástupu Topolánka.

Věra Jourová a Libor Michálek si posteskli, že z upozornění na korupuci měli jenom problémy. Andrej Babiš dále mluvil, že se snažil přesvědčit miliardáře Janečka, ať jde také do politiky, ale on nechtěl.

Andrej Babiš také podporuje změnu systému na většinový, zkritizoval neschopnost schválit zákon o státní službě. Andrej Babiš by rád měl exekutory jako státní zaměstnance, nikoliv soukromé firmy. Naráží na exministra spravedlnosti Němce, který toto umožnil.

Andrej Babiš znovu zopakoval – teď nevyhrajeme, ale pokud se budeme chovat slušně, za 4 roky již šanci máme.

No musela to být slušná debata, věřím že Andrej Babiš a Martin Komárek dokáží ovládnut davy.

zdroj: PL

Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *