Andrej Babiš ve střetu zájmů?

Andrej Babiš bude ve střetu zájmů neustále. Věděl to dávno on, věděli to politici a možná to tušili někteří bystřejší občané při volbách. Nelze být ministrem financí, rozhodovat o miliardách až bilionech, o daních a přitom být majitelem obrovského Agrofertu – a zároveň nebýt ve střetu zájmů.

Já osobně Andreje Babiše nepodezírám, že si chce nahrabat ještě více, a to že se zdrží hlasování je jen kosmetické – svých lidí tam má dost, ale spíše určitě nepůjde proti zájmům Agrofertu. Nemusí ho podporovat úplně očividně, ale nebude prosazovat zákony, které proti jeho Agrofertu budou.

Možná jen drobně pomůže, ale co vypadá jako drobná věc, je převedeno do mysli podnikatele peníz v řádu opět miliard. Tvorba nových, anebo udržování stávajících byznysů Agrofertu, jeho víceméně skrytá podpora, bude neustále. Určitě nezavrhne dotace pro zemědělce a zdůvodní to podporou právě zemědělců, takže sebe samého.

Jak již bylo řečeno několikrát, pokud Andrej Babiš uzobne pro Agrofert dotace v řádu milard, tak je to pochopitelné. Důležité ale je, aby vybral ty stovky miliard, o kterých básní, že jsou k mání…to mě zajímá.

Příspěvek byl publikován v rubrice Názory tvůrců webu se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Andrej Babiš ve střetu zájmů?

  1. Alexandr Bihari napsal:

    Vážený pane ministře, nedávno jsem se dočetl v tisku o urážkách na Vaší osobu ze strany poslance od TOP 09. Věřte mi že mně to samotného uráží co si může nějaký člověk který zrovna Vám nesahá ani po kotníky dovolit urážet Vás tím že máte špatnou mluvu. Vůbec nechápu kde tento rádoby poslanec bere odvahu vystoupit na veřejnosti a ještě urážet slušné lidi. kdo tohoto člověka vůbec do poslaneckého křesla dostal, to musel být jedině mistr všech lumpáren Kalousek a nebo jeho rádoby předseda, kterému není rozumět ani jediné slovo . Pane ministře, nenechte se zesměšnit nějakou politickou mrtvolou, věřte mi že Vám oproti těmto kašparům ze strany TOP 09 my chudý lid které z nás udělala zrovna tato neslavná strana držíme a budeme držet palce protože máme trošku jiný názor na minulou a dnešní vládu. Vážený pane ministře, jste nám opravdu velikou oporou komu můžeme věřit. Zdravím Vás a ještě jednou – držím palce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *