Andrej Babiš žaluje Kalouska

V článku na novinkách se dozvídáme, že Andrej Babiš se rozhodl zažalovat Miroslava Kalouska. Ten totiž prohlásil, že nehodlá po volbách spolupracovat s Andrejem Babišem a jeho Ano 2011 kvůli jeho minulosti v StB.

Co k tomu dodat? Názor na Andreje Babiše si každý musí udělat sám. Nicméně známe mnoho případů, mezi herci, herečkami a další, že někteří byli vedeni ve svazcích StB neoprávněně.

Na Andreje Babiše sice vytáhl někdo jakýsi ofocený spis, který najdeme třeba tady, ale co to vlastně dokazuje? Onen spis mohl na zakázku vytvořit kdokoliv, s dnešní technikou by to neměl být problém ani pro zručného uživatele nějakého grafického programu.

Takže nezastáváme se Andreje Babiše, ale ctíme presumpci neviny, nechť rozhodne nezávislý soud o pravosti dokumentu a informací v něm. Soud, kde se Andrej Babiš soudí se slovenským Ústavem má proběhnou již za chvíli.

Že se zrovna pánové z TOP09 vúči Babišovi vymezují mě zaráží. Vadí jim na Andreji Babišovi komunistická minulost a přitom před časem chtěl pan Kalousek vládnou za tiché podpory komunistů…

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *