Andreji Babišovi se moc ve sněmovně líbit nebude

Aspoň si to myslím, když se podívám na všechny deníky, co píší o sněmovně. Je to práce vesměs nudná, odpovídání na stupidní dotazy profesionálních politiků, co mají svůj stranický program a jednou dle něho jako podle kuchařky. Bez ohledu na to, co si skutečně myslí.

A to ještě nepřišly na řadu skutečné interpelace, jenom takové oťukávání. Skutečné interpelace budou pro politika Andreje Babiše skutečné peklo. Nebude rozumět na co se ho vlastně ptají, protože o to ve sněmovně nejde. Jde o to mlátit prázdnou slámu, udělat si čárku za vystoupení, aby bylo vidět na veřejnosti, že je politik aktivní. O nějaké hodnotné projevy nejde.

Občas dojde i na vtípky, jsou normální lidé placení v práci za smích a vtipkování? Za čtení novin  na netu? Za hraní her? A když jsou nemocní, pobírají 100% jako poslanec? Normální lidé čelí vyhození každý den, stačí se znelíbit. Kdežto poslanec si dělá co chce, klidně leží doma a směje se za královský plat.

Toto nebude případ Andreje Babiše, ale i on to musí vnímat, jako strašně zabitý čas. Kde se 200 lidí baví, chodí do bufáče za dotované jídlo, pobírají náhrady, i když je na nic nevyužití.

Toto Andrej Babiš dlouho nevydrží, anebo se začne chovat stejně. Bude si dělat svoji agendu v Agrofertu (jistě, už není zaměstnanec…a kdo tomu věří?), bude se smát s ostatními a začne to také pěkně flákat. Takže jsme přepřáhli, ale pojede se dál se stejně rozhrkanou kárkou. Paráda. Mají cenu předčasné volby? Určitě ne, nastoupí stejní lidé s cílem si vydělat během 4 let maximum. Poplatit dluhy a odnést si kontakty na byznys.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ministr Andrej Babiš se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Andreji Babišovi se moc ve sněmovně líbit nebude

  1. Mirek napsal:

    Pane Babiš, moc Vám fandím a nedejte se, jestli je někdo politickej trafikant, tak je to Kalousek a Benda a nesehaj Vám ani pod kotníky. Kalousek je prostě vůůůůl a děláte to správně, vypakujte ty darmošlapy z ministerstva, stejně jsou tam jenom kvůli prachům, jako čerstvý důchodce a i spousta lidí říkáme, nandejte jim to. Moc Vás zdravím Míra.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *