Budu já volit Andreje Babiše respektive ANO 2011?

Malý příběh na začátek. Těsně před volbami 2010 jsme se sešli jako obvykle v pátek u nás v naší malé nálevně. Myslím, že tenkrát měl někdo narozeniny, což se rozumí půllitr slivovice s sebou. Ještě nikdo v místnosti nevolil. Nálada dobrá, pivo teklo proudem. Pak vyšla ona známá otázka: “ A koho budeš volit ty?“ No hádek nebylo. Bylo nás tam tak dvacet a řekli jsme si po pravdě, kdo koho.

Výsledek byl 5x ČSSD, 5x VV, 3 x KSČM, pak někdo KDU-ČSL a zbytek se nevyjadřoval, takže asi ODS+TOP09+ nevoliči. Jeden člověk říkal, že nikdy nevolil, ale teď co tam vidí Radka Johna, tak že mu dá hlas, že je to záruka. I já říkal, jedině VV. Teď když se v hospodě potkáme a přijde řeč na politiku, tak je vesměs zticha. Vždy říkal, nebudu volit hajzle a pak můžu nadávat. Teď už může jen držet hubu, protože volil VV.

Já osobně lavíruji mezi ANO 2011 a Svobodnými. Nechcete se spojit? Myšlenek máte hodně společných, jen to dobře formulovat. Ale nelhat!!! Věty typu od ČSSD “ sliby nebyly postaveny do aktuálního rámce“ si dejte za klobouka. Prostě program ať je svatý, a když se tam někdo dostane, tak musí prosadit 100%. VV chtěli končit s dinosaury a nakonec s nimi vládly. Takhle teda určitě ne!

Příspěvek byl publikován v rubrice Všehochuť se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Budu já volit Andreje Babiše respektive ANO 2011?

  1. David Holeček napsal:

    K tematu jiste poslouží info z internetu google.com kdy je zřejmě možné že v den katastrofy na řece Bečva došlo k havárii prvního typu ve firmě deza, ted k havárii ktera neohrozila podnik na chodu. Zřejmý je i vznik, když android babis vylil do kanálu kianid na výrobu hašiše do kanálu.. původní majitel drogy, ředitel energo Quattro se zabil v důsledku otravy bavidem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *