Dukátek – magazín pro zdraví

Seznamte se se zdravým životním stylem, zhubněte pár přebytečných kil, uspořádejte si jídelníček na jedničku! To vše a ještě mnohem více najdete na dukatek.cz, online magazínu věnujícímu se komplexní péči o zdravíPrevence nejen civilizačních chorob, recepty, které ještě neznáte a oživíte jimi někdy dost fádní českou kuchyni a pochutnáte si tak, jako ještě nikdy předtím. Dozvíte se vše o pěstování bylinek a nejnovějších novinkách na trhu se zdravou výživou.

Jak cvičit, aby to bylo co možná nejefektivnější? Jak na lepší psychiku, co bychom měli v našich životech změnit? Poznáte, když Vám hrozí cukrovka? Skoncovat se zácpou nebo průjmem? Jak připravit domácí nutellu, po které se budou všichni doma olizovat? Desítky zajímavých tipů pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Nechte si doporučit skvělý recept na lahodné a současně zdravé jídlo, zapomeňte na bůček, hořčici a pivo. Věděli jste, že z červeného zelí si připravíte prvotřídní pomazánku, a to už za pár minut v kuchyni? Detoxikace na jedničku, osvěžení pro celé tělo – zajímavé tipy, jak se už brzy cítit opravdu lépe.

Přírodní kosmetika má opravdu něco do sebe, dukatek.cz Vám poradí, jak si ji snadno a rychle připravit. Navíc je třeba dodat, že vyjde doslova a do písmene na pár korun! Péče o tělo ještě nikdy nebyla tak efektivní, bio složky zkrátka v tomhle směru vedou! Zdravá pokožka, žádné vrásky nebo celulitida, dukátek s těmito problémy už brzy pomůže!

Co je to arganový olej nebo kupříkladu bambucké máslo? Přečtěte si zajímavé články, které dovedou inspirovat úplně každého! Domácí rtěnka nebo balzám na rty, jak na péči o pokožku během letních nebo zimních měsíců, co si uvařit dobrého k večeři. Tipy pro zdraví, co přinesou vždy lepší den, dukátek nabízí každou chvíli nějakou skvělou novinku, kterou prostě musíte vyzkoušet!

www.dukatek.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *