Jak vidíme Andreje Babiše tady na Andrej-Babiš.cz?

Často zde citujeme různé články a různé pohledy na Andreje Babiše. Nyní je čas prezentovat náš vlastní, totiž můj, jednoho z redaktorů. Co si myslím o Andreji Babišovi? Poměrně chytrý a příjemný člověk. Nesetkali jsme se nikdy osobně, ale myslím že Andrej Babiš má svoje kouzlo. Nastínil ho hlavně v debatách, kdy za sebou neměl tým marketingových poradců.

Byl totiž lidský, byl prostě člověk. Andrej Babiš před volební kampaní působil jako člověk z lidu. To jsem bral. Jeho naštvanost na politickou situaci byla upřímná. Nyní je z něho vyprofilovaný občan, politik, co hovoří bohužel tou politickou řečí. Místo aby vybuchl, tak krájí svoji řeč,  jak teplým nožem máslo.

Ne že by u mě ztratil kredit, to ne, ale už nyní se začíná podobat těm Nečasům, Kalouskům a Bémům…A je to škoda. Jeho facelift vypadal před časem, na jaře, mnohem lípe. Měl jsem rád Andreje Babiše jako skoro moralistu, jako snílka, jako člověka, co to tu změní.

Nicméně jeho drahá najatá mediální agentura mu neřekla to podstatné – člověk se sice vyvíjí v čase, a zlepšuje svůj projev, ale nesmí to být tak markantní. Andrej Babiš nyní zřejmě jede svoji mediální cestu. Což o to, zvolen bude, ale kdyby Andrej Babiš zůstal normálním člověkem, co mu jdou slova od huby a ne figurkou v kampani, mohl by mít i více…

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecně o webu se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *