Je Andrej Babiš odporný člověk?

Mohlo by se tak zdát z článku uveřejněném tady. Zde si nebere servítky Milan Knížák. Citujme: „Ministr Babiš je podle Knížáka odporný člověk. „Nemám rád oligarchy. Všechno je kvůli němu. Zelená nafta, splavnost Labe, všechno kvůli němu. EU – za každou cenu tam musí být jeho člověk, aby mohl dostávat granty, protože on je potřebuje. Jak je ministr, dostal další úvěry od bank, tam má 24 miliard dluhu, ale dostal další úvěry. Jinak by banky váhaly, ale teď je dostává bez problémů. Kupuje, co může, půdu, teď i na Slovensku,“ řekl v Plzni Milan Knížák.“

„On, až si nahrabe, odejde, ale de facto bude pořád vládnout, protože bude mít obrovský majetek. Byl to člen KSČ, byl to estébák, ta spolupráce je jasně dokázaná, a dokonce mi tvrdí zasvěcení lidé, že ho naverbovali i do KGB. Tomu já bych klidně věřil, protože on je takový typ,“ dodal exšéf Národní galerie v Praze.

No je to trošku silná káva. Moc tomu nevěřím, že by byl Andrej Babiš agentem KGB…Jde o výkřik člověka s naušnicí v uchu a ohonem…

Příspěvek byl publikován v rubrice Napsali o Andreji Babišovi se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

7 komentářů: Je Andrej Babiš odporný člověk?

 1. Antonín napsal:

  Pan Knížák zůstane panem Knížákem. Ať si vyčistí svojí hlavu ale ten si stejně na nic nevzpomene protože nechce.

 2. Zdeněk napsal:

  Tak Knížák se zase ukázal. Báječný bohém, s jehož šéfováním v Národní galérii se ale žádná velká sláva nekonala. Pro hospodářský rozvoj státu a věhlas nic neudělal, nemá na to, ale kecat druhým do práce pro stát to on rád. Těší mně , že si zatím Babiš počíná jako ve firmě, kde se nekrade, pořádně pracuje, flákači a šibalové se vyhazují (Knížák by letěl hned). Hrdina doby jako Baťa, Ringhoffer, Hlávka, Havel aj. Ať mu jen jeho firmy prosperují, skupuje další, aby se ti chamtiví parazitní šibalové ke státním zakázkám a dotacím už záludně, snadno a levně, nedostali.

 3. Helena napsal:

  Souhlasím se Zdeňkem 🙂

 4. Sofia napsal:

  Pan Babis je inteligentni a efektivni. Ohledne filmu o nem natocenem (dnesni tv), ze Pratele, kteri se neosvedci, da do krabicky Nepratele: Nema cas na lidi, u kterych zjisti, ze nemaji na to s nim „drzet krok“ – pracovat efektivne a delat logicka rozhodnuti. Nejsou to nepratele, jen lidi bez prinosu (contribution).

 5. Pave Hrachovec napsal:

  Dnes jsem obdržel od sociálky info,že přidaj 40,-kč k důchodu-sláva,hned se zvedne životní úroveň…Je to v evropě pro smích,takto trapně škudlit,když ekonomika roste,jak říkají,nebo ZASE lžou.To vám politici nevadí,že vámi většina veřejnosti opovhuje?Každému,kdo za to stojí radím „chovej se ke státu tak,jak se chová on k tobě“.

 6. Pepa napsal:

  Babiš je slepý střevo národa, pošlete ho v balíku zpátky na |Slovensko šmejda jednoho. Ksindl to tady richtuje, aby mu vše hrálo do karet. A my čumíme. Dítě politiky Sobotka jen tiše přihlíží, protože je to nýmand yvolený z ČSSD a kundolíz Jurečka zase mlčí nebo mele strohý obecný nesmysly, no protože je to ministr zemědělství… Babišovo kundolíz.
  Tak co nám zbývá, oslavovat Jágra, který je genius v hokeji, nicméně neumí se ani podepsat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *