Je ANO 2011 Andreje Babiše jednotné?

Pochybuje o tom tento článek. No prý se lidé zespodu strany hlásí o svá práva a nelze to uřídit jako firmu. No tak to se rozumí samosebou, že časem začne být někdo ambicioznější a bude chtít začít mluvit do vedení a řízení strany. A je to i v pořádku, každá strana se vyvíjí a Andrej Babiš určitě nechce vést stádo ovcí…alespoň ne naprostých ovcí. To by pak vše opravdu musel stíhat sám.

Citace: „Zřejmě největší rozhořčení vyvolalo to, jak sestavil bývalý eurokomisař Pavel Telička kandidátku pro evropské volby. Členům vadí, že si tam dosadil hlavně své bývalé spolupracovníky a jejich návrhy ignoroval.“ Tak samozřejmě, Pavel Telička je známý už profipolitik, takže ten si do polívky už jen tak foukat nedá. Koho měl tedy vybrat, když ne lidi, kterým věří? On s nimi bude pracovat.

Citace: „A rozruch ve straně i na veřejnosti v poslední době vyvolává ministryně spravedlnosti Helena Válková. Rázná profesorka trestního práva se netají tím, že pokud by soud v Bratislavě uznal Babišovu vědomou spolupráci s StB, mělo by si hnutí hledat jiného předsedu. Několikrát to řekla i před Babišem na jednání poslaneckého klubu.“ Určitě logická námitka, ovšem známe soudy…dle mého omylů je mnoho a nedají se bohužel vymítit. Takže když Andreje babiše usvědčí ze spolupráce, bude řvát půlka lidí hurá a když neusvědčí, tak zase nějaká půlka bude řvát – kdovíjak to vlastně bylo.

Závěr – věřím že se dříve rozpadne koalice, než hnutí Ano 2011. Když už se tedy má něco rozpadnout.

Příspěvek byl publikován v rubrice Budoucnost Ano 2011 se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *