Klaus je největší zlo, řekl Andrej Babiš v Hradci Králové

Dnes zavítal Andrej Babiš na svém turné do Hradce Králové. Andreje Babiše a jeho věrné opět čekalo přes 500 posluchačů. Zkusme tlumočit základní informace, tak jak je Andrej Babiš a jeho kolegové podávali.

Nejprve zkritizoval Věci veřejné s tím, že jde o podvod století. Děti by se měli starat o své rodiče a prarodiče a ne naopak. Zmínil se o lichvě a exekutorech. Dříve prý volil ODS a na hrad knížete Karla. Největším nepřítelem státu je dle něho Václav Klaus, ten jí prý natropil obrovské škody.

Andrej Babiš pracuje z Agrofertu prý úplně nejvíce, i když by mohl ležet nebo hrát golf. Zkritizoval systém, který dovolí, aby poslanec ve vězení bral plat.

Celkově jsou vystoupení Andreje Babiše asi úspěšné, vypadá jako člověk z lidu, kritizuje současné politiky a slibuje lepší zítřky. Strategie Andreje Babiše je velmi dobře postavena na mixu líbivých řečí, jistém šarmu, jisté rozlobenosti a obrovského hladu po tom, stát se opravdu ministrem financí.

Těžko říci, zda by to Andrej Babiš zvládl, na ministerstvu nejde dělat vše direktivně jako ve své firmě, zejména když jste v nějaké koalici a vše je jeden velký kompromis. Umí dělat Andrej Babiš kompromisy?

zdroj:PL

Příspěvek byl publikován v rubrice Volby se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *